Hotely a ubytovanie v mestskej časti 20. Brigittenau

Mestská časť 20. Brigittenau ponúka ubytovanie v apartmánoch, penziónoch a hoteloch. Využite naše on-line vyhľadávanie ubytovania v 20. Brigittenau. Zvoľte si dátum Vášho pobytu a ak zaškrtnete parameter „iba dostupné“, získate aktuálny on-line zoznam voľného ubytovania v 20. Brigittenau v dobe Vášho predpokladaného pobytu.

Zoznam zobrazených výsledkov ubytovania v 20. Brigittenau, si tiež môžete ďalej zoradiť podľa rôznych kritérií (cena, typ, hodnotenie), a vďaka tomu máte možnosť vybrať si ideálnu hotelovú izbu alebo apartmán v našej ponuke 5 apartmán, penzión a hotel, umiestený v mestskej časti 20. Brigittenau.

Zoradiť podľa:


5 výsledkov nájdených, zobrazené 1 - 5 1 

1. Apartment Kampstrasse StarStarStar

Foto: Apartment Kampstrasse
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
85 %

Set in Vienna, 2.9 km from Giant Ferris Wheel, Apartment Kampstrasse provides a living room with a flat-screen TV, and free WiFi. The Austria Center Vienna is within 3.8 km of the apartment.

Izby

Apartmán s 1 spálňou
osoby95 - 109 EUR za noc

2. Cosy Neuburger Apartment 

Foto: Cosy Neuburger Apartment
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
75 %

Flatprovider - Cosy Neuburger Apartment se nachází ve Vídni, 200 metrů od stanice metra Jägerstraße (linka U6) a 500 metrů od stanice metra Spittelau (linka U4 a U6) a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, bezplatným Wi-Fi .

Izby

Apartmán s 1 spálňou
osoby54 - 64 EUR za noc

3. Traditional Apartments Vienna TAV 

Foto: Traditional Apartments Vienna TAV
Izieb: 2
Hodnotenie hostí
82 %

Ubytovacie zariadenie Traditional Apartments Vienna TAV vám ponúka moderne zariadené ubytovacie jednotky s balkónom s výhľadom do záhrady.

Izby

Apartmán s 2 spálňami
osoby0 - 0 EUR za noc
Apartmán Universumstrasse 23-29
osôb0 - 0 EUR za noc

4. Deluxe Apartment Vienna StarStarStarStar

Foto: Deluxe Apartment Vienna
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
81 %

Tento elegantní apartmán má bezplatné Wi-Fi a zařízený balkon s výhledem do klidného dvora. Nachází se pouhých 100 metrů od stanice metra Dresdner Straße (linka U6) a vlakového nádraží Traisengasse.

Izby

Apartmán Deluxe s 2 spálňami
osoby0 - 0 EUR za noc

5. Traditional Apartments Vienna 

Foto: Traditional Apartments Vienna
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
83 %

Tieto elegantné a plne vybavené apartmány sa nachádzajú na pokojnom mieste vo Viedni, 15-minút jazdy verejnou dopravou od katedrály svätého Štefana. Každý z nich má umývačku, práčku a balkón. Free Wi-Fi je k dispozícii.

Izby

Apartmán s 2 spálňami
osoby71 - 83 EUR za noc

5 výsledkov nájdených, zobrazené 1 - 5 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Mena: